Wesołe miasteczko w Sławie

Jak co roku, do Sławy przybyło wesołe miasteczko firmy "Madness" z Wrocławia.

Od kilku dni obserwowaliśmy rozstawianie wszystkich sprzętów. Wczoraj cała akcja dobiegała końca więc udaliśmy się na miejsce z aparatem.
Wesołe miasteczko, które funkcjonować będzie w Sławie aż do końca wakacji dostarczyć może wielu wrażeń i jak sama nazwa firmy wskazuje, czystego szaleństwa.
Miejsce to oferuje szereg atrakcji takich jak np. różnego rodzaju dmuchańce, basen z piłeczkami, karuzelę podłogową w motywach najpopularniejszych bajek, kolejkę z autkami, kolejkę górską "Dragon", autodrom, czy 16 - metrowe koło młyńskie.
Wszystkie karuzele oraz autodrom są praktycznie nowe.
Wczoraj wesołe miasteczko przeszło wszystkie kontrole zarówno dozoru technicznego oraz odbiory elektryczne.
Z pewnością całe rodziny znajdą tu coś dla siebie a co najważniejsze zabawa będzie w 100% bezpieczna.