Obóz tenisowy w Sławie

Szkoła tenisa ziemnego "Rakietowa szkoła" połączona z licencjonowanym klubem tenisowym Polskiego Związku Tenisowego TNNS Wrocław wybrała sobie Sława a dokładniej SCKiW na miejsce letniego obozu tenisowego.

W obozie uczestniczy 40 dzieci oraz 4 zawodników dorosłych. Codziennie w planie zajęć jest aż 5 godzin tenisa. Dzieci są na wszystkich poziomach zaawansowania a dorośli korzystają głównie z treningów indywidualnych.
- Przyjechaliśmy do Sławy bo mamy tutaj naprawdę świetne warunki do treningu. Znajdują się tu dwa bardzo dobrze przygotowane korty tenisowe. Możemy korzystać z wielu atrakcji a co najważniejsze czujemy się tutaj bezpiecznie. Wybieraliśmy spośród trzech bardzo mocnych ośrodków, jednak Sława zdecydowanie zwyciężyła. Muszę przyznać, że jak tylko tutaj przyjechaliśmy, od razu zauroczyliśmy się tym miejscem i błyskawicznie stało się jasne, że to tutaj odbędzie się nasz obóz - powiedział nam Konrad Mularczyk, licencjonowany trener tenisa ziemnego i zawodnik Polskiego Związku Tenisowego, który regularnie reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej.

galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież