Przed nami sławski jarmark

Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem weekendem majowego na sławskim Rynku rozpocznie się dwudniowy Jarmark Produktu Lokalnego.

W centrum Sławy na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu wystawców z różnych stron Polski i z zagranicy. Jak to jest w zwyczaju, prezentować będą oni rękodzieło artystyczne, ceramikę, biżuterię autorską, własną produkcję ogrodniczą a dla smakoszy domowe przysmaki, sery zagrodowe, wędliny, pieczywo z różnych regionów, wędzone ryby, podpiwki, kwas chlebowy i wiele innych ciekawych produktów.
Oprócz mnogości straganów na odwiedzających Sławski Rynek czekać będą też inne atrakcje np. występy artystyczne z domów kultury z terenu naszej gminy, a także występ grupy Gasta Mite z muzyką irlandzką.
Organizatorami są: Urząd Miejski w Sławie oraz SCKiW.
Impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy.